Skup aut powypadkowych

Skupujemy auta powypadkowe

Gdzie mogą się Państwo udać z samochodem powypadkowym, który niesie ze sobą tylko niemiłe wspomnienia i zbiera miejsce, które przyda się na nowy model? Jak sprawić, by samochód powypadkowy mógłby się jeszcze pozytywnie przydać – np. dostarczając nieco gotówki do domowego budżetu? Odpowiedź jest jedna, odpowiedź jest prosta – nasza firma zainteresowana skupem aut powypadkowych (ale nie tylko) z przyjemnością przyjmie w swojej progi, taki pojazd – wyceni sprawiedliwie i w ten sposób przyczyni się do dobra sprawa. Satysfakcja gwarantowana!

Mamy bardzo szerokie potrzeby – dzięki czemu Państwo również mogą nie martwić się o jakiekolwiek ograniczenia. Skupujemy bowiem wszelakie samochody, bez względu na markę. Pula poniżej to jedyne kilka przykładów aut, którymi jesteśmy zainteresowani, także oczywiście, jeśli dotyczą one już tych uszkodzonych, powypadkowych modeli. Zatem nasz skup samochodów obejmuje między innymi samochody:

  • dostawcze,
  • ciężarowe,
  • terenowe,
  • cabrio,
  • sportowe

Jak również każde inne, które posiada samochodową konstrukcję. Samochód powypadkowy po zalaniu? Po lekkim spaleniu? U nas się go Państwo pozbędą i to za dobrą gotówkę. Nie naciągamy, nie oszukujemy, a wręcz przeciwnie w trosce o obustronną satysfakcję staramy się dokonać sprawiedliwej, dobrej dla obu stron wyceny. Na polskim rynku nie znajdą Państwo lepszej wyceny (i lepszej ceny!), od tej, która jest do osiągnięcia właśnie u nas.

Warto również wiedzieć, że nasza rola w tym wszystkim nie kończy się na wycenie i odebraniu samochodu. Z szacunku do klienta staramy się pomóc załatwiać wszelkie formalności, a te jak wiadomo (szczególnie jeśli chodzi o samochody powypadkowe), jak wszyscy wiemy mogą być czasami naprawdę uciążliwe. Proszę Państwa nie musicie się tym martwić – z nami będzie to naprawdę łatwy, szybki, profesjonalny proces.

Chcą Państwo wiedzieć więcej? Pojawiły się jakieś wątpliwości? Pytania? Zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością udzielimy wyczerpującej odpowiedzi – by wszystko było jasne, od samego początku.